Pozycjonowanie stron

Żeby stać się widocznym w internecie nie wystarczy już tylko posiadać stronę internetową, gdyż takich stron o Państwa tematyce jest już sporo. W tym celu należy skorzystać z usługi promocji Państwa strony jakom jest pozycjonowanie. Jest to zauważalne oraz potwierdzone że pozycjonowanie stron www powiększa zyski pozycjonowanej witryny dzięki odwiedziną z wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron internetowych jest obecnie najlepszą oraz najpopularniejszą reklamą w internecie dla Ciebie. Porównując do innych form reklamy takich jak na przykład bilbordy które wiszą jedynie w określonych miejscach w mieście, pozycjonować możemy się na całą polske oraz poza granicami naszego kraju! Koszt reklamy jest więc także dużo niższy niż przy takim samym zasięgu tradycyjnej kampanii reklamowej. Świadczymy usługę pozycjonowania w całej Polsce wliczając w tym miasta takie jak Warszawa, Łódź, Lublin, Kielce, Radom

Czym jest pozycjonowanie

Pozycjonowanie Pozycjonowanie to działanie wykonywane przez nas, prowadzące do umieszczenia Państwa strony na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania po wpisaniu w określonych słów kluczowych (fraz) powiązanych z Państwa stroną.

Dzięki takim działanią docieramy do większej liczby klientów pochodzących z wyszukiwarek internetowych a co za tym idzie zwiększenia zysków. Z pozycjonowania korzystają największe portale nawet takie jak Allegro czy empik.

Ile to kosztuje

Koszty pozycjonowania Cena zależy od tego jak trudna jest fraza i rozliczana dziennie tylko za osiągnięte efekty (wejścia strony na pozycje). Ceny zaczynają się zazwyczaj od 30 do 400 zł za miesiąc. W celu uzyskania konkretnej oferty prosimy o kontakt w celu bezpłatnej wyceny. Przykładowe wyceny:

  • Meksyk Last Minute - 140zł (TOP3)
  • Kasetony Warszawa - 63zł (TOP3)
  • maszyny do szycia - 160zł (TOP3)

Jak wygląda umowa

Umowę o pozycjonowanie podpisujemy z naszymi klientami najczęściej na czas określony z gwarancją pozycji płatnych. Po ustalonym okresie umowa przechodzi na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wtedy też w każdej chwili, bez podania przyczyn, mogą Państwo wypowiedzieć nam umowę z miesięcznym wypowiedzeniem.

Umowa pozycjonowania Najważniejsze cechy umowy o pozycjonowanie strony:

  • ściśle określony efekt, po uzyskaniu którego następuje płatność
  • koszty naliczane są po uzyskaniu efektu
  • brak jakichkolwiek dodatkowych kosztów
  • możliwość rozwiązania umowy bez utrudnień i finansowych konsekwencji

Pomoc w doborze fraz

Planując kampanie pozycjonującą doradzimy Państwu na jakie słowa (frazy) najlepiej się pozycjonować. Po dokładnej analizie przedstawiamy listę słów najczęściej wyszukiwanych oraz odpowiednio dobranych do Państwa strony internetowej.

Zapytaj o ofertę