Projektowanie stron

Żeby dotrzeć do większej liczby klientów musimy zaistnieć w internecie. Potrzebujemy do tego swojej własnej strony internetowej dzięki której możemy się komunikować z nimi oraz reprezentować naszą firme w internecie.

Nasza strona internetowa, to nasza wiytówka dzięki której zaistniemy w internecie w celu zdobywania nowych klientów. Im będzie lepsza tym większa szanse na zdobycie potencjalnych klientów. Dla tego oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych które pozwolą panstwu na godne reprezentowanie firmy w sieci.

Technologia

Wykonane strony opieramy o łatwy do obsługi oraz zawierający wiele możliwości system zarządzania treścią a także tłumaczymy jak się nimi posługiwać. Projektujemy je dopilnowując by wyglądała ona tak samo pod każdą przeglądarką internetową. Projektujemy zarówno strony wizytówki jak i sklepy oraz aplikacje internetowe. Każdy projekt posiada panel zarządzania treścią (CMS) dzięki czemu możemy samodzielnie zarządzać stroną. Napisane strony są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych co sprawia że osiągają wyższe pozycje.

Gwarantowana pomoc

Gwarantowana pomoc Zakładając swoją własną stronę internetową nie musisz się na tym znać. Oferujemy pomoc w doborze miejsca na stronę oraz adresu dla niej bazując na Państwa wymaganiach.

Kampania pozycjonująca

Zwykle nasi klienci korzystają również z usługi pozycjonowania. Dobrze przygotowana strona internetowa ułatwia pracę związane z promocją jej w sieci. Comiesięczne raporty i stały wzrost ruchu na stronie przekonuje do kontynuacji skutecznej kampanii pozycjonującej.

Zapytaj o ofertę